| Maryy14 a întrebat:

Cum pot vedea cat timp a trecut de cand cineva nu a mai fost online pe Facebook Messenger daca nu il am in lista de prieteni? Am conversatia cu persoana respectiva. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îl ai la prieteni nu poți vedea.

| Furnicuta000 a răspuns:

Trebuie sa fiti conectati pe mess (poti sa ii dai mesaj si daca el iti raspunde veti fi automat conectati pe mess chiar daca nu va aveti la prieteni pe Facebook), altfel e imposibil.

Acum am vazut ca ai scris ca ai conversatia cu el deci inseamna ca sunteti conectati daca ati vorbit. Trebuie sa deschizi conversatia si sa apesi sus pe numele lui, o sa iti apara apoi o pagina si sub numele lui apare cand a fost activ ultima data. Dar vezi ca s-ar putea sa trebuiasca sa intri de mai multe ori pentru ca mess da cateodata eroare si o sa iti apara "messenger" in loc.

| Yurisa a răspuns:

Si eu vreau sa stiu laughing