| HArdMission a întrebat:

Hei! Cum schimb limba la google chrome? Ca am apasat din greseala pe ceva si acum e in maghiaracrying

5 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Intra in Browser Google Chrome si sub butonul Cautare Google clik pe Romana.

| jhonny999 a răspuns:

Bravo Admin pentru Forum.Respect

| Iwao a răspuns:

Clic in partea deapta sus la meniu\setari\clic jos in pagina afisati setari avansate\setari de limbi si verificator ortografic\selectezi romana, nu e, add\ok.

| AlexandraAlexa2014 a răspuns:

Vezi in acest tutorial cum poti face aceasta modificare http://blog.strigatare.ro/......-tutorial/

| danutz0902 a răspuns:

Seting /Schimbaţi modul în care Chrome gestionează şi afişează limbile