| MikiBuzau a întrebat:

Hei! Cum vi se pare site-ul softonic? As vrea sa imi descarc Call of duty 2 si vreau sa stiu daca e un site de incredere. O parere sau un sfat ajuta. Multumesc!winking

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu e foarte safe. Nu recomand!

| TrăieşteClipa a răspuns:

O sa te umpli de virusi si programe spyware.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Softonic a pierdut incredere pentru ca introduce niste softuri optionale. Deci la instalarea unui program descarcat din Softonic, daca nu suntem atenti si lasam bifata optiunea de a instala si alte programe care schimba motorul de cautare de la Google la alt motor, se schimba pagina de cautare. Nu este visrus ci un adware instalat cu buna stiinta numai ca lasam bifata acea optine. Deci Softonicul a pierdut incredere si nici eu nu mai descarc de la ei.
Ah, si au jocuri si programe in versiune Demo.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, nu este un site serios iti baga adware, spyware si alte tipuri de malware

| Odysea a răspuns:

Buna,
Ti-as sugera sa nu descarci de pe site-ul softonic! Nu recomand nimanui. E plin de virusi!

| ErikMp a răspuns:

Un site foarte prost iti baga virusi si daca il descarci oricum e demo mai bine cumparati versiunea originala