| AndreeaDeiia a întrebat:

Hei..de ce telefonul atunci cand intru pe aplicatii iese instant?
Pe toate. pana si la poze. straight faceCe se poate face. L-am resetat o data dar fara rezultat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa ii pui soft nou.
Daca nu stii sa il pui singura trebuie sa te duci la un service si le spui ce are si sigur asta iti vor spune.
Costa intre 60 si 80 lei.

| anaaandr17 a răspuns:

Probabil il ai de mult timp si ar trebui sa -l inlocuiesti, acestea sunt erori, nu mai ai ce sa ii faci.

| Anymaryanamaria a răspuns:

Probabil s-a stricat si ar trebui sa rogi parintii sa il duca la reparat. Dar daca ai voie sa intri la magazin play instaleaza-ti 360 security. acolo este anti virus, mareste viteza bateriei si iti da mai multa memorie luand MB din aplicatiile care nu le folosesti. Ps mi s-a intamplat de mai multe ori si a functonat cand l-am lasat sa se descarce de tot si apoi l-am deschis si a mers sau pur si simplu inchidel si deschidel inapoi.

| AndreeaDeiia explică (pentru Anymaryanamaria):

Am avut anti virusul ala, dar l-am dezinstalat acum cateva zile si am instalat Cm security si clean master. De atunci am observat ca merge mult mai bine. happy