| crazydubstepmix a întrebat:

Hei. Din greseala mi-am tastat parola de la facebookin casuta de email, iar cand vreau sa ma loghez in casuta de email imi apare emailul si parola. cum fac sa nu mai apara parola alaturi de mail? am dezinstalat browserul si i-am dat reset dar degeaba.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aceste informatii se salveaza in browser, deci singura sansa de a remedia problema este sa stergi istoricul navigatiilor, implicit a datelor offline, pentru ca situatia sa revina la normal. Vei introduce din nou, manual, adresa de mail si vei avea grija ca pe viitor parola sa nu se mai tasteze in aceeasi casuta. In functie de browser, cauta instructiuni cum sa stergi din el datele stocate in sistem (clear history).

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Incearca sa dai un restart? Nu este normal, odata stearsa parola nu ar trebui sa mai fie afisata acolo.

| CristiChristian1999 a răspuns:

Pt Chrome: du-te la setari apoi Show advanced settings apoi parole si formulare apoi gestionati parolele si de acolo o stergi prin click pe x in dreptul ei

| Jhonny22 a răspuns:

Salut...ce browser ai? daca e chrome, du-te la history ( istoric) si acolo selecteaza clear browsing data( sterge toate cautarile) iar acolo bifeaza toate casutele, si sus selecteaza ultima optiune,,, the beginning time,, si clear jos, verifica si daca ai contul logat de google, log-out!