| nessayaR a întrebat:

Hey! Atunci cand intru pe facebook se ma loghez deja imi apar email-ul si parola. Ce sa fac sa nu mai apara asa. Specific ca nu e bifata casuta de 'nu ma deconecta'?

6 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Cauta in setarile browserului si sterge autocompleteul precum si password rememberul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergeti de la istoric parolele salvate.
Daca ai Chrome, intra in meniu -> istoric -> stergeti datele de navigare -> bifeaza casuta "stergeti parolele salvate" si gata.
Iar cand o sa te loghezi pe facebook, nu mai da click pe "Salveaza parola".
Bafta!

| nessayaR explică (pentru anonim_4396):

Am mozilla nu chrome

| anonim_4396 a răspuns (pentru nessayaR):

Atunci sterge tot istoricul, inclusiv parolele salvate.happy
O zi buna!

| TizZu15 a răspuns:

Sterge istoricul bowser-ului si nu mai accepta acea intrebare de la google care te intreaba daca vrei sa salvezi datele.
Succes!

| emyMM a răspuns:

Pai pentru a te loga pe facebook trebuie sa iti pui emailul si parola, caci sa e la toti altfel nu te poti loga ..BAfta