| Raluca2409 a întrebat:

Hei! Este bun aparatul foto Sony Cyber Shot DSC H300?

1 răspuns:
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Si eu vreau sa imi iau acelasi model de camra. Am un model care e mai vechi, SONY DSC-H50 dar nu mai am tot ce imi trebuie la el si am pete pe interiorul oboectivului asa ca ma decis sa imi iau SONY DSC_H300 pentru ca e asemanator cu al meu. Ce imi place la el este ca are zoom x35, ceea ce e mult, are 20.1 megapixeli si are baterii normale in el ceea ce este foarte practic. DSC-H300 are zoom-ul si megapixelii mai buni decat la cel pe care il am eu, si curand il voi cumpara probabil de la eMAG.
Daca cauti pe Youtube gasesti multe review-uri si unboxing-urila SONY DSC-H300, chiar si zoom test. Si ca pret este in jur de 800 de lei, suma care nu e prea mare pentru un aparat foto. Aparatele astea sunt ceva intre DSLR-uri care au obiective interschimbabile si aparatele compacte. Ca si calitate, un aparat de asta Sony este mult mai bun decat unul compact.
Cauta pe Youtube videoclipuri cu aparatul si cred ca te vei lamuri. Iti las un link :
https://www.youtube.com/results?search_query=dsc+h300