| fiestaatime a întrebat:

Hei everyone! Ce viteza de internet ar trebui sa imi pun ca sa am un download de 6-7MB/s? Cei de la RDS imi ofera 50mbps si 100mbps. Daca imi iau pe cel cu 100mbps voi downloada cu macar cu 5-6MB/s?

Răspuns Câştigător
| n0matterman a răspuns:

Cu o viteza de 100mbps de la RDS vei downloada cu cel putin 8 mb.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Teoretic viteza de download este egala cu o optime din viteza nominala, asa ca la 50 Mbps vei avea un download de cca 6, 25 Mbps iar la 100 Mbps vei avea dublu. Numai bine!

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Cred ca nu