| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au internet de la Rcs- Rds cu 50Mbps sau 100Mbps. merge bine netul sunteti multumiti?

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

De la rds-rsc cu 100mbps merge impecabil incearca si tu

| anonim_4396 explică (pentru genTlemeNNN):

Am vazut ca e o reducere daca imi fac abonament pana pe 30 iunie si voiam sa stiu ca vreau si laptop adica net mobil dar cred ca o sa-mi fac si la pc si laptop ca e mai avantajos.
http://www.rcs-rds.ro/......nk/pachete Mersi pentru raspuns

| genTlemeNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce Funda Nu am nici macar una si mi-as dori daca vrei sa-mi dai big grin nu te oblig tongue poti verifica sa vezi ca nu am; P

6 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Doamne. Mie la 100Mbps imi merge de... serios astept o ora ca sa porneasca netu.

| Okami23 a răspuns:

Eu am cu 100 mb/s, cand merge bine, cand prost

| anonim_4396 explică (pentru Okami23):

De la rds?

| Okami23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am avut probleme cu el cand nu a mers doua saptamani