| stefanyparis a întrebat:

Hei imi puteti da un program GRATIS care rezolva problemele/erorile calculatorului?

4 răspunsuri:
| robinho17 a răspuns:

Un program care iti rezolva eorile, iti sterge fisierele nefelositoare si multe altele.Este TurnUp Utilites. Este bun/gratis/eficient.

| Delicacy a răspuns:

Nimic nu e gratis, duduie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un anti-virus?laughing Pai asa nimeni numai avea acum erori daca exista un asemenea program. Deaia sunt multe videoclipuri Pe Youtube in care arata ca Windows e plin de erori.

| GregHouse a răspuns:

TurnUp Utilites, CCleaner daca vrei, si poti face si o defragmentare.