| TPU2000 a întrebat:

Hei salut! am laptop mai exact Samsung notebook (daca putei spune cate ceva despre el) ...cum trebuie tinut astfel incat sa nu se incalzeasca? e bine sa-l tin pe picioare sau pe masa? incarcatorul trebuie conectat mereu la laptop sau doar atunci cand e descarcata bateria? SA RASPUNDA DOAR CE-I CE STIU! funda

2 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Incarcatorul doar cand e bateria, dar daca stai foarte mult la el il poti tine si la incarcat. Nu il tine pe picioare, doar pe masa.