| Alexandruta7632 a întrebat:

Este normal ca un incarcator universal pentru. laptop sa se incalzeasca in vreo 30 de minute - 1h de la conectarea cu laptopul? Bateria nu merge la laptop si trebuie tinut numai cu incarcatorul, este tinut mereu in priza dar se incalzeste groaznic cand il conectez la laptop ( in vreo 30 de minute, cum am spus ).

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da, pentru ca sunt prost facute! Subdimensionate termic, fara aerisire...asta e!

| Alexandruta7632 explică (pentru K0sti):

Dar nu se poate intampla nimic rau, nu-i asa?

| K0sti a răspuns (pentru Alexandruta7632):

Teoretic nu, numai ca in timp va ceda! Asta e, nu prea ai ce face. De fapt ai, dar nu tu, cineva de meserie. Se poate desface, se dau gauri de aerisire in carcasa, se pune un mic cooler care sa scoata aerul cald din interior, chestii din astea. Astfel ii prelungesti viata! Eu asa am facut la al meu!