| stefstefansteff123 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor. Vreau sa fac un videoclip pentru un eveniment de pe counter strike 1.6. Si nu vreau sa apara scrisul ala din chat, cum fac?

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci, doar daca il scoti cand editezi, dai cut la sectiunea aceea, uitat-te pe yt si vezi ca zice acolo

| CuriousStuff a răspuns:

Scrii in consola hud_draw 0. O sa-ti dispara tot ce inseamna scris (HP, Ammo...) Ca sa iti apara inapoi scrii hud_draw 1
Daca vrei sa-ti dispara doar chatul s-ar putea sa mearga cu hud_saytext 0 dar nu sunt sigur. Tot asa, ca sa iti apara inapoi scrii hud_saytext 1.

| Juviia a răspuns:

Pai,doar cand il editezi nu mai apare scrisul ala.Il poti da jos cu editorul YouTube, sau cu PowerDirector. Funda?