| samynța a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie de un sfat, care va fi decisiv.
Incurand imi voi cumpara un alt telefon.
Deci.
Iphone 5S?
LG G2
sau HTC Desire 820?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2 (32 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că acest model NU are slot pentru SDcard de memorie externă :(

Toate cele bune!

| Anonimuserr a răspuns:

Eu nu aș lua Iphone, numai reclama e de el și atât. Nu oferă ce poate oferi un Samsung, HTC, LG, Huawei.
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3
Eu aș merge pe LG G2 oferă mai mult, baterie mai bună, procesor mai potent clar peste Iphone 5S și HTC Desire 820 cu toate că placa video e mai slabă ca 405-ul Adreno la G2 este 330. Dacă vrei să faci selfi-uri cu G2-ul ies slabe pozele față de acel HTC Desire 820 care are nu mai puțin de 8 mpx camera secundară. Decizia îți aparține dacă vrei jocuri și cameră bună pentru selfi-uri poți lua HTC Desire 820. Dacă vrei bateire mai mare, un telefon excelent pentru toate aplicațiile ia LG G2.

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Depinde ce vrei.
Daca vrei calitate -->>> HTC Desire 820
Dac vrei sa te dai mare ----> iPhone 5s