| You4Me a întrebat:

Am o intrebare:
Mi-am instalat windows xp acum vreo 2-3 luni. Totul a mers bine si frumos pana ieri cand mi-a aparut jos in bara o eroare de genul: Windows System Eror:IP Adress conflict.
Iar de atunci internetul nu mai imi merge foarte repede. Imi merge cam vreo 3-4 minute dupa care trebuie sa astept cam 10 minute sa se incarce o pagina. Ca sa mi se incarce iar repede trebuie sa deconectez si sa reconetez internetul. Si iar se repeta aceasi situatie. Ce sa fac sa rezolv si problema asta si cealalta cu IP-urile. Mentionez ca sunt abonat la RDS&RCS si IP-urile sunt luate automat.

1 răspuns:
| silvershark a răspuns:

Suna la RCS & RDS!