| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, am o mica problema cu laptopul ( nu stiu daca e de la el, sau daca e din alta cauza), de fiecare data cand urmaresc un videoclip pe internet (Youtube, trilulilu, vk, dailymotion ...etc )sus imi tot apare din 5 in 5 minute o bara verde putin blurata, imaginea se opreste iar sonorul merge in continuare, ca sa mi dispara bara trebuie sa derulez inainte/inapoi 3-4 secunde. Stie cineva cum pot scapa de problema asta enervanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca flash player-ul este de vina. Scrie Adobe flash player last version inn Google si descarci ultima versiune de Adobe flash player.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah! S-a intamplat ca ultima versiune sa nu fie chiar compatibila, atunci incerci o versiune mai veche. Depinde si de sistem, de browser-ul care il folosesti.