| LifeIsHard a întrebat:

:* Am o problema, am vrut sa descarc ceva de pe net si nu a mers s-a inchis si cand s-a restarta mi-a aparut "Mouse Trap Example" si nu pot sa misc mouse-ul decat daca il bag in bara. Am incercat sa imi bag mouse in laptop ca pana acum am folosit chestia aia dreptunghiulara unde dai cu degetu(digital) si cand bag mouse-ul nu merge nu se misca dar mouse-ul se inroseste in chestia aia. Am mai vazut raspunsuri de genu asta cu "Mouse Trap Example" si stiu ca o sa credeti dusa dar eu nu stiu unde este tasta Delete. big grin Ma ajutati va rog? Va dau fundita! happy

2 răspunsuri:
| Straton_Cosmina_1974 a răspuns:

Tasta delete este linga : enter in stanga jos.

| kanondrive a răspuns:

Treaba e ca si eu am aceeasi problema si delete a mai sus de sageti