| luiza171 a întrebat:

Mi-a aparut Mouse trap example dupa ce am descarcat ceva de la yahoo cica si am dat minimize ca sa mearga mouse-ul, apoi am incercat sa--l sterg si n-a mers din startup, am schimbat si numele, l-am pus si pe desktop cu cut sa-l sterg si degaba, am facut si backup si nimic.in start task manager nu apare nimic, iar mouse asta e tot in bara.nu stiu ce sa ii mai fac.pls ceva ajutor va rog mult

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Cclener sau unloker asta sterge absolut orce fara discutie
n-am gasit un video in engleza da ebun si asta sa te prinzi cum functioneaza
https://www.youtube.com/watch?v=XXFmdW29EvQ