| AnaLupu16 a întrebat:

Hei,TPU am o problema.Azi mi-am schimbat parola de a facebook si a mers sa intru cam pana la ora 20:00 apoi dupa un timp cand am vrut sa intru imi zicea ca parola e incorecta si de fapt eu o scriu corect, email'ul cu care este facut contul nu mai stiu parola de la el si am incercat sa instalez Opera si alte chestii sa intru si tot nu mi se logheaza, de ce? Chiar nu stiu ce sa fac... sad Ajutor!

2 răspunsuri:
| Krissツ a răspuns:

Pai poate ai spus unui prieten de-al tau parola de la facebook si fara sa-ti dai seama ti-ai schibat-o, daca nu poti sa-ti faci un nou cont de facebook si un nou email. happy succes big grin

| AnaLupu16 explică (pentru Krissツ):

Nu..nu o stia nimeni.Si un nou cont de facebook off.Deja acesta pe care il am acum este al 2-lea pentru ca am mai avut unul la care am uitat parola si nah sa am atatea conturi si nedezactivate.Chiar nu inteleg care e problema, macar sa exsite o solutie nu as vrea sa'mi pierd contul