| ShoowCosmin10 a întrebat:

Am o problema cu un Allview P5 mini ...imi spune : Prea mute incercari de desenare a modelului...ce pot sa fac zice ca pentru a.l debloca sa introduc contul Google si cand il scriu zice ca nu e bun. Ce sa fac? cum sa-l fac sa nu mai fie blocat. Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mira1234567 a răspuns:

Poti sa faci ceva si tu singur, acasa.Reseteaza-l,adica trebuie sa cauti o "gaura" mica-mica, nu stiu exact unde este, pentru ca nu detin un astfel de device, iei o scobitoare si o introduci acolo, tii apasat cateva secunde

2 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Sfat: mergi la un service autorizat, pentru a nu risca sa agravezi situatia.
Bafta

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

Asa am patit si eu si pana la urma m-am dus la un specialist dar contracost.Asa e cel mai bine