| Viorel_Serban_1999 a întrebat:

Am o problema de fiecare data cand deschid ceva in full screen imi apare BSOD. Ori ca e un video pe youtube or un joc or absolut tot ce pot deschide in full screen in secunda doi imi da blue screen de obicei eroare este DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL dar cateodata se schimba deci daca aveti vreo solutie sau macar sa-mi spuneti daca este Hardware sau Software sa stiu la ce sa ma astept happy.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Poti te rog sa-mi spui ce Windows folosesti? Incearca sa reinstalezi Windows-ul. Daca nici asa nu-ti merge este o problema hardware si iti recomand sa mergi la un service sa verifice placa video.

| Viorel_Serban_1999 explică (pentru alexalx1234):

Folosesc windows 8.1 si l-am schimbat dupa ce mi-a aparut BSOD-ul prima data si a functionat vreo saptamana dupa care a inceput din nou

| bonico a răspuns:

Salut,
Incearca si finalizeaza toate update-urile la sistemul de operare (sa fii cu ele la zi) - Run/cmd/windows update - check update - dai instal updates, apoi check, iar instal, apoi check, pana nu mai gaseste nimic + toate driverele sa fie instalate - Run/cmd/device manager.
Verifici dupa daca mai ai problema.
Bafta.