| anonimo998 a întrebat:

Am schimbat parola de la facebook si am uitat-o. Problema este ca am uitat si parola de la mess si nu pot intra pe mail. Cine stie cum pot afla parola de la facebook sau cum pot sa o schimb? Dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul asta nu mai e de facut nimic.Se intampla foarte des. TREBUIE memorata neaparat aceste parole,pentru ca avem mai mereu nevoie de ele. Acum, faptul e consumat, nu mai poti recupera nimic. Tot ce poti face este sa-ti faci alt e-mail si alt cont facebook si sa scrii pe ceva parlele si eventual raspunsurile la intrebarile de securitate. Daca cere un numar de telefon, poti da numarul real, pentru ca asta e scopul.Cand uiti parola, se poate recupera prin telefon.Bagi numarul acolo cand ti-l cere si parola va veni pritr-un mesaj scris pe telefon. Daca ai bagat cumva numarul de telefon la facerea contului de facebook, cand til cer e, il dai si gata.Vei primi mesaj.