| anonim_4396 a întrebat:

Am avut parola de facebook a unui baiat,dar si-a schimbat-o si acum n-o mai stiu.Pot intra la el pe mess,si vreau sa stiu daca pot afla parola care o are acum, pentru ca nu vreau sa-i schimb parola.Ma ajuta cineva? {deci, astfel incat sa nu i-o schimb}

Răspuns Câştigător
| charleslouboutin a răspuns:

Nu nu ai cum sa faci asta, decat sa o schimbi, asta daca are mailul de yahoo setat la cont pe facebook. Dar din moment ce si-a schimbat-o inseamna ca nu mai vrea sa intre altcineva pe conturile lui. Evident.

1 răspuns:
| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Daca stii adresa si parola de mess atunci poti sa dai pe facebook ''recupereaza-ti parola''... apoi o sa primesti un e-mail pe adresa respectiva care te va ajuta sa pui ce parola vrei. P.S:Nu poti afla parola, poti doar sa o schimbi. Funda?