| mafiotuXXX a întrebat:

am si eu o intrebare: am cumparat un mp4 de la philips este GoGear Vibe de 4 gb in el avea bagat un program songbird va rog mult puteti sa-mi spuneti cei care aveti un asa mp4 cum pot sa bag videoclipuri pe el? ca pe cutie scrie ca citeste doar fisiere video in format MJPEG pl puteti sa imi spuneti cum sa-i bag clipuri video sau cum sa convertesc videourile in formatul asta plz dau *fundita*

1 răspuns:
| MihaytzaF a răspuns:

Daca ai card in el iti trebuie un cititor de card. Daca ai memoriea lui trebuie sa-ti iei cablu de date si sa iei numai videouri de format MJPEG pl