| Alexashadow a întrebat:

Are cineva mp4 gogear vibe? Stie in ce format citeste videoclipurile si cu ce program le-a convertit?

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Pai chiar tu ai scris, in format mp4 si le poti converti cu asta http://www.any-video-converter.com/download-avc-free.php

| Alexashadow explică (pentru viktorxxx):

Nu mi le citeste in format mp4.

| viktorxxx a răspuns (pentru Alexashadow):

Iti dau un sfat: converteste un fisier in mai multe formate si vezi pe care le citeste

| Alexashadow explică (pentru viktorxxx):

Le-am convertiti in mp4, wmv si imi zicea ca atunci ca daca vreau sa le mut acum se poate ca sa nu mi le citeasca.