| NarutoFan134 a întrebat:

Hei, TPU. Am un laptop Asus pe care am onstalat Windows 8 si as vrea un antivirus usor de utilizat si practic. Imi puteti da niste sugestii? (antivirusul sa fie gratuit)

5 răspunsuri:
| Kizei a răspuns:

Bitdefender cred ca e cel mai usor de utilizat antivirus.Trebuie sa il instalezi, sa iti faci cont si gata restul o sa faca el.Il folosesc de foarte mult timp si nu sunt dezamagit deloc.

| Made_Self_1995 a răspuns:

Incearca Kingsoft antivirus, nu haleste resurse iar windows-ul ruleaza excelent cu el.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Panda free version dar eu iti recomand fara eu nu folosesc antivirus de 2 ani si pc merge perfect reistalez windows o data la 6 luni ca sa mearga binehappy asa ii si indicathappy

| Just4Joker75 a răspuns:

Salut, eu folosesc nod32 si sunt multumit de el

| Geo_George_2000 a răspuns:

Karpesky,nu stiu daca am scris bine dar este foarte bun..Ai o perioada de 30 de zile gratis...