| Rainbow509 a întrebat:

Hei TPU am un Samsung Galaxy mini si nu imi merge camera foto, cand intru in ea se blocheaza nu merge sa mai fac nimic si arata un lacat pe ecran.
Stiti cumva vreo solutie, vi s-a intamplat si voua?
Cel mai bun raspuns funda.mersi anticipat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da-i un restart.Nu am patit asa ceva cu camera. Butonul lateral.

| andreeasorina15 a răspuns:

Inchidel si deschidel de pe margine, eu asa am facut si mi-a mers

| gabytzul003 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie de vreo 2 zile, am dat restart si tot...nu imi merge...

| itnidehemana a răspuns:

Hey! Uite cum am reusit eu. Deschizi camera, si apesi butonul de pe marginea dreapta a tel (cel pentru power off). Din greseala am nimerit si gata mergehappy Numai bine!