| FleshUl a întrebat:

Am vrut sa imi iau Metin2ro si cand sa il deschid imi spune ca calculatorul meu nu suporta grafica 3D. M-am dus la programe si am vazut ca driverul placii mele nu este. Intrebarea mea este ca daca instalez driverul de la placa, poate sa afecteze windows-ul?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

NU! Este obligatoriu să-l ai instalat. Dacă ai Windows 7 îl găsești(la fel ca toate driverele) în Automatic updates NU pe internet asă cum v-ați obișnuit greșit de la Xp! Succes

| K0sti a răspuns:

Dupa cate vezi afecteaza daca NU il ai! Greu cu stiinta asta! De ce l-o fi facut producatorul, ca sa afecteze windows-ul?

| FleshUl explică:

K0sti daca vroiai sa fi ok raspunde ba frumos, nu fi retard si nu incepe sa jignesti lumea ca esti tu ca! at! l c? r? lui