| onlychengs a întrebat:

Hei, TPU! Azi am intrat pe Facebook si am stat ceva timp. La chat scria "Chat(Deconectata)". Am lasat asa. Dupa aceea am dat restart la PC ca sa vad daca imi merge chat-ul. Cand am intrat pe Facebook imi arata asa: Cannot connect to the real www.facebook.com

Something is currently interfering with your secure connection to www.facebook.com.

Try to reload this page in a few minutes or after switching to a new network. If you have recently connected to a new Wi-Fi network, finish logging in before reloading.

If you were to visit www.facebook.com right now, you might share private information with an attacker. To protect your privacy, Chrome will not load the page until it can establish a secure connection to the real www.facebook.com.
Ce pot sa fac?
Fundita colorata pentru cel/cea care ma ajuta! :*

Răspuns Câştigător
| mihaixliquid a răspuns:

Buna,problema cu reteaua de net nu a fost clar, este posibil sa fi incercat cineva sa iti sparga contul sau a avut facebook probleme cu pagina.si mare atentie cu navigatorul Chrome este foarte vulnerabil si instabil. poti incerca sa te conectezi pe alt pc telefon si atunci iti vei da seama, si eu recomand sa iti schimbi parola cu prima ocazie cand te vei conecta

| onlychengs explică (pentru mihaixliquid):

Si acum imi face fite. O sa schimb parola si o sa incerc sa intru. Mersi de ajutor. Ai o fundita!

1 răspuns: