| jethebest a întrebat:

Hei TPU ce parere aveti despre acest laptop LENOVO?
Este chinezarie? Merita banii? Este bun pentru jocuri?

http://www.emag.ro/......E481KBBBM/

Dintre Lenovo si acest Asus

http://www.emag.ro/......EZ54KBBBM/
care ati alege?(PT GAMING)
sI AM BUGET DE 23 MIL MAX.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este mare diferenta intre ele. Au acelasi procesor, memoria 4 Gb. Sunt la fel. Singura diferenta este HDD-ul. La Lenovo este mai mare. Cat despre chinezarii, toate se fac in China. Asa ca...

| Gas a răspuns:

Daca nu vrei sa umbli prin service iti recomand sa alegi Asus-ul.

| Cameleonnn a răspuns:

Eu trag la Asus.Eu am Asus şi după 3 ani merge ca nou. Dacă vrei laptopuri mai bune sunt: Hp, Dell, Asus şi Lenovo(Deoarece lucrează cu IBM).

| jethebest explică (pentru Cameleonnn):

Ce este IBM?

| Cameleonnn a răspuns (pentru jethebest):

IBM producea calculatoare şi piese beton.Este o firmă veche şi cunoscută.

| Bordey_valy_1969 a răspuns:

Eu am laptop Lenovo si am aflat de la un informatician din orasul meu ca este cea mai buna firma de laptopuri si este de la ibm, cei care au inventat laptopurile.in acest moment sunt multumita de el.PS:de pe Lenovo iti scriu

| jethebest explică (pentru Bordey_valy_1969):

Ai incercat jocui pe el? Am vazut foarte multe pareri cum ca Lenovo este chinezarie si multe alte injosiri.

| Bordey_valy_1969 a răspuns (pentru jethebest):

Am instalat gta pe el

| Bordey_valy_1969 a răspuns (pentru jethebest):

Toate sunt chinezarii. si in plus eu am gta pe el. dont worry