| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
ce parere aveti despre o placa video "nividia geforce 8400gs integrata" (pentru calculator)
dau funda!

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Surprinzator, dar am avut fix placa pe care ai gasit-o tu! nVidia GeForce 8400GS 512/64.
La vremea ei, a fost o placa bunicica!
Daca ti-o iei noua (sau aproximativ noua), ai putea sa joci NFS World la maxim si CoD 6 la mediu! Si in general, cu un procesor bun (SingleCore >3Ghz) ai putea sa joci orice joc din 2009 sau mai vechi! (Daca este o placa noua. Isi pierde puterea in timp). Se descurca acceptabil pe windows aero si nu are probleme prea mari.Dar totusi, este o placa destul de veche in acest moment. Ai putea sa te indrepti catre 8600GT sau 8800GT! Cu acele placi, poti juca si BlackOps bine!

Succes happy

| maryan1997 explică:

De 512 mb