| patrik986 a întrebat:

Ce ziceti de acest Desktop Serioux Classic A1 cu procesor AMD A4 X2 4000, 3. 20GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, AMD Radeon HD 7480D integrat, WiFi.Multumesc!
P.S:ce jocuri ar merge pe el?

2 răspunsuri:
| elvisel a răspuns:

Pentru moment poti sa joci jocurile recomandate de Andi86, dar sfatul meu ar fi sa economistesti cativa banuti si sa iti iei o placa dedicata.Si din moment ce tu ai deja un apu de la amd mergi pe rx470 sau rx480 si poti face crossfire cu placa integrata(asa confirma cei de la amd)Bafta

| Andi86 a răspuns:

Cs go, lol, dota II, cs source vor merge decent!