| HelloKittyA a întrebat:

Hei TPU, cine imi poate spune si mie un program de facut videoclipuri din alea cu poze, muzica si in care sa pot adauga si alte videoclipuri? De preferabil sa fie si usor de folosit :d. Am nevoie urgentttttt! Dau funda! Si scuzati categoria dar nu am stiut unde as putea pune-o si avand in vedere ca asta este categoria cea mai populata... :d sorry

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut un asemenea program la Dragoste si sex?

| HelloKittyA explică (pentru anonim_4396):

Tu nu ai altceva de facut? Si da, chiar l-am vazut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HelloKittyA):

Te sfatuiesc sa respecti categoriile si regulamentul.Numai bine.

| HelloKittyA explică (pentru anonim_4396):

Si acre ar fi categoria?happy

| HelloKittyA explică (pentru anonim_4396):

Si care ar fi categoria?happy