| alina4402 a întrebat:

Cum as putea sa clarific o poza?
Am o poza cu un text, insa nu pot mai deloc sa descifrez continutul. Am nevoie de un photoshop..sau ceva, nu stiu. Ajutoor!
[Dau fundita]

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca iti trebuie photoshop imi spui.
vorbim mai pe seara. acum nu sunt la pc.

| alina4402 explică (pentru gelu1970):

Pai.mi-ar c-am trebui unu smug

| gelu1970 a răspuns (pentru alina4402):

Ok. spune cum pot sa ti-l dau.
ai teamviewer in pc?
de asemenea, ce versiune de windows folosesti?

| alina4402 explică (pentru gelu1970):

Nu am teamviewer.
Folosesc windows 8.1

| gelu1970 a răspuns (pentru alina4402):

Instaleaza team ca sa pot sa ti-l transfer- e o arhiva de aproape 600 mb si prin mail nu merge. probleme de compatibilitate nu cred sa fie deoarece e versiunea cs6. e versiunea portabila, adica nu e necesar sa o instalezi. cealalta e de 1, 31 gb si e nevoie de cel putin 40 minute pentru a o instala. deci in seara asta pe la ora 21 daca esti aici, vorbim.

| gelu1970 a răspuns (pentru gelu1970):

Desigur, daca ai suspiciuni in ceea ce priveste team, atunci nu il instala. ai posibilitatea de a folosi Gimp, e free, si ofera o multime de posibilitati de editare foto. imi spui ce ai decis.
bafta.