| Indian a întrebat:

Cum pot sa imi pun pe facebook ceva in paranteza? Adica ati vazut ca e numele si eu vreau dupa nume sa imi pun ceva in paranteza. Uitati un exemplu: http://www.facebook.com/profile.php?id=1597190688.Ceva de genul asta.

Si inca o intrebare...cum pot sa imi schimb numele dupa facebook?

3 răspunsuri:
| adrianrob a răspuns:

Ai la sectiunea 'Contul meu' 'Setarile contului' apoi la nume. Poti seta de acolo si 'Nume adițional' (o porecla, ce va aparea in paranteza)

| Mоиica a răspuns:

L

| Ioneci_Alex_1998 a răspuns:

La bara aia albastra de la facebook este o rotita, dai pe ea dai la account settings iar prima casuta este cu numele tau dai click pe ea si mai jos apare o casuta cu alternante name scrii ce vrei : porecla, nume inventat, etc. dupa aceea ca sa salvezi tot introduci jos de tot la ultima casuta parola iar numele se va salva si va fi in paranteza FUNDA? big grin happy