| anonim_4396 a întrebat:

Hi happy.
Am observat la majoritatea prietenilor mei ca dupa nume au o porecla [facebook] de exemplu o prietena de-a mea are numele asa :
Diana Ionela (diu). Si are in paranteza aceasta porecla. Cum imi pot pune si eu asa la facebook. Adica nu vreau sa-mi schimb numele decat sa adaug ceva :*

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Dai la setari cont => editeaza nume => alt prenume (optional) scrii acolo si iti apare in parantezabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

A si vezi ca trebuie sa scrii si parola inainte sa dai Salveaza modificarile. :*

| LovelyPuppyEyes a răspuns:

Dai sus, dreapta-n colt. Apoi apesi pe "setariile contului". o sa-ti apara numele tau, iar langa scrie "editeaza". La sfarsit introdu porecla dorita la " Nume alternativ". Ca sa salvezi modificarile, trebuie sa introduci parola contului (vezi mai jos un pic). Funda?smug