| RappMusicc a întrebat:

Dau funda!
Am un Samsung 3572 cu dual sim ( are tastatura querty ) si cand vorbesc la SIM 1 si cineva ma suna pe SIM 2 celui ce ma suna ii spune ca e inchis! Ce e de facut? Am activat apel in asteptare.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Asa sunt facute telefoanele dual sim, cand vorbesti de pe 1 sim celalalt sim intra in asteptare ca si cum ar fi inchis.

| RappMusicc explică (pentru Intruder19):

Da la x2 nu imi facea asa

| Intruder19 a răspuns (pentru RappMusicc):

Eu am un Samsung galaxy s duos si acelasi lucru patesc.

| RappMusicc explică (pentru Intruder19):

Si mama are si nu ii face asa

| DANEMERNIC a răspuns:

Nu e de facut nimic pentru ca si eu am un dual sim si patesc la fel si m-am interesat si nu am ce sa-i fac