| AlexAttac a întrebat:

Hei TPU,
Ieri am bagat pe laptop Windows 8 Pro, prietenul meu mi-a dat cutia cu dvd.
In timpul instalarii la acticvation key a mers codul dar dupa instalare mi-a aparut ca windows-ul nu e activat.Am scris iar codul dar zice ca codul nu functioneaza, si nu pot sa activez personalizarea.
Am incercat sa iau de pe net Windows8 Loader, am incercat si cu metoda din cmd, dar nu mi-a mers.
Intrebarea este 'Pot Activa windows8 Pro?'
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Nu il poti activa..decat piratat..deoarece prietenul tau are o singura licenta activata la el pe pc...deci doar daca il piratezi

| andreycosmin1 a răspuns:

Da, se poate activa! Eu l-am activat! Descarca un program numit windows 8 activator!