| mihai03081998 a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windows si cand sa-l activez cu loader. nu merge, deoarece am bagat windows-ul pe partitia E:, nu C:
Imi spune ca doar pe partitia C: pot activa. Exista vreo metoda prin care sa-l activez, partitia E: fiind partitia windows-ului?

Funda!

3 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Da. il instalezi in c.

| mihai03081998 explică (pentru TheImpaler):

Imi da eroare cum ca nu merge... O sa incerc si alte activatoare

| Alex_Andrei_1994 a răspuns:

Instaleaza-l in C:.
Cred ca loader`ul are setat sa activeze windows`ul numai daca e instalat in C: happy