| maraaaa71 a întrebat:

happy Imi puteţi spune cum să-mi mut aplicaţiile care de obicei nu merg să le mut pe cartela SD (de ex. Facebook). Am un Samsung Galaxy XCover iar acest telefon are o memorie foarte mică... am tot auzit de o aplicaţie App2SD.
Dau fundă! Mulţumesc anticipat. happy

1 răspuns:
| atleticu97 a răspuns:

Problema asta o am si eu la Samsung galaxy 5 pe langa aplicatiile care nu le pot muta celelalte aplicatii care le am cand le mut pe card imi ramane si in memoria telefonului un sfert din marimea aplicatiei(ex daca o aplicatie are 10 mb si o mut pe sd 2-3 mb imi raman pe memoria telului) si cand se umple aceasta nu-mi mai da voie sa pun aplic