| KorpiklaaniV a întrebat:

Hei TPU.straight face
Mai devreme mi-am scos cardul din telefon ( Samsung S5230 ) sa imi pun cateva melodii. Le-am pus, am bagat cardul la loc, dar telefonul nu il mai citeste. Am incercat sa il scot si sa il pun la loc, sa inchid si sa deschid iar telefonul, si am pus cardul din nou in calculator, si merge. Dar telefonul nu il citeste! Nu stiu de ce. Inainte sa il scot mergea... Ce sa fac?! :-s Dau funda.:

4 răspunsuri:
| pikaღ a răspuns:

Iti dau o veste proasta crying ti sa virusat cardul si mie mi s-a intamplat la fel doua am virusat pana acum

| KorpiklaaniV explică (pentru pikaღ):

Am scanat cardul si nu are nici un virus.

| DennisDMR a răspuns:

O data ce-ti scoti cardul nu mai e salva ce ai descarcat pe el

| betting a răspuns:

Dai reformatare card, si vezi ca iti va mergewinking funda :*