| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Memoria calculatorului meu este plina si am intrat la Disk Cleanup ca sa o mai golesc.Dar am sters din greseala ceva ce se numea "Audio Bust" si am realizat ca era foarte important.Cum il pot reinstala? Va rog chiar am nevoie de ajutor! Ofer fundita! Va rog am nevoie urgent de un raspuns!

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Cauta in Recycle Bin, fisierul respectiv click dreapta pe fisier si Restabilire

| jhonny999 a răspuns:

Cauta in Recycle Bin, fisierul respectiv click dreapta pe fisier si Restabilire

| ajutooorrr a răspuns:

Ia-l din cosul de gunoi