| chriss_4644 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! am formatat din greseala o partitie a calculatorului si am sters tot ce aveam. cum fac sa le aduc inapoi? sad ajutati-ma crying

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

System restore-> daca functioneaza!
SAU -> DiskGetor Data Recovery pe care il descarci de aici
http://www.diskgetor.com/
nu ai ce pierde! Softul recupereaza date chiar si dupa ce ai formatat hardul! Dezavantajul este ca nu-i gratis, costa bani programul.

| shawol a răspuns:

Odata sterse, nu le mai poti aduce inapoi... si eu am patit asa... data viitoare copiaza lucrurile importante pe un stick

| Joker1958 a răspuns:

Ctrl+zwinking da daca ai inchis pc **** **** trebuie in max juma de ora big grin nu sunt sigur daca merge dar poti sa incerci