| missmissmiss a întrebat:

Mi-am instalat iOS 9.1 fara sa vreau, si imi este foarte frica sa nu afecteze telefonul. Am iPhone 5s. O sa tina mai putin bateria la telefon? Sau o sa mi se stearga pozele sau aplicatiile? Sau poate sa se strice telefonul? Ce fac? sad Deocamdata acum se instaleaza...

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Păi nu cred că o să ai probleme. Dacă instalarea a fost făcută cu succes. Totul este în regulă. Deși cred că era bine să iți pui IoS 9.0.2.