| HEROINAhero a întrebat:

Hei TPU, mi-am schimbat placa video cu una mai mare pentru jocuri, stiu ca nu prea are legatura, dar cand intru pe google chrome mai exact pe browser nu-mi mai apare bara de start. Am incercat sa fac ceva sa intru la setari, dar n-am gasit nimic, mentionez ca am windows xp si am incercat sa mut cursorul in jos sa vad daca imi apare bara insa nu merge.

2 răspunsuri:
| Stel1sTu a răspuns:

Apesi F11 cand esti in browser si gata. big grin
Funda?

| HEROINAhero explică (pentru Stel1sTu):

Nu merge, am incercat si eu inainte laughing oricum, am gasit acolo ceva care nu era bifat si acum am bara :3