| IoanaMaria20000 a întrebat:

Nu-mi merge facebook-ul, se logheaza, dar apare doar bara albastra de sus, restul e alb si am dezactivat si activat navigarea securizata si am sters si cookie-urile, dar tot nu merge. inainte cand faceam asta mergea acum nu. sau uneori apar amestecate toate pe fb, e aiurea rau.
Stie cineva de ce si ce trebuie sa fac ca sa mearga?

6 răspunsuri:
| Caddy1609 a răspuns:

Ce browser ai? daca e unu invechit incearca sa i faci update sau schimba browserul (recomand google chrome sau firefox)in rest. ar mai putea depinde de ce conexiune ai la internet (internetul mobil merge de obicei mai prost dupa ce termini traficul lunar)daca ai cablu nu ar trebui sa fie probl..bafta.

| IoanaMaria20000 explică (pentru Caddy1609):

Mozila. chrome'ul nu merge.

| Caddy1609 a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Nu ai spus ce internet ai? mozila ai ultima versiune? chrome de ce nu merge?

| IoanaMaria20000 explică (pentru Caddy1609):

Nu stiu thinking am net de la rds laughing) nu le am cu calculatoarele ca sa stiu ce versiune e mozila.

| Caddy1609 a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Internetul e bun e problema de software..de la distanta nu prea am ce sfaturi sa ti dau daca zici ca nu te descurci asa bine..cheama un vecin/prieten care se pricepe putin mai bine sa se uite ..ca nu i mare bai asta i treaba de 5 minute..bafta.

| IoanaMaria20000 explică (pentru Caddy1609):

Acum merge, am dat vreo 3 rr la pc.