| Saskesai a întrebat:

Hei TPU

Stiti cumva daca as putea sa primesc notificati de pe instagram atunci cand o persoana pe care o urmaresc gen ( Miley, Selena.)da "like" la poze, etc?

3 răspunsuri:
| DianaAndreeaDraghici a răspuns:

Primesti notificari atunci cand unei persoane ii place poza ta, iti comenteaza la o poza, te are la follow si daca esti inregistrat prin facebook iti mai da notificari atunci cand un prieten isi face cont de instagram.

| Aexandra3Isabella a răspuns:

Da, poti. Deci, stii bine cum arata instragram daca ai cont asa ca. Jos de tot e o bara cu fond gri, in care gasesti deaenate un om, o camera, o lupă... Acolo mai e si un cerc cu o inimioara in el. E al doilea de jos de tot de la dreapta la stanga. Dai pe el, iar sus iti arata pe fond alb "following" sau "you". Dai pe gollowing iar acolo poti sa vezi la ce a dat like persoana pe care o urmaresti. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| Saskesai explică (pentru Aexandra3Isabella):

Stiu asta; p

Doar ca intrebarea mea a fost daca as putea primi notificari de la chestia aia sad