| RoCk_4589 a întrebat:

Sunt in cosmote si am reusit sa imi activez o extraoptiune balanta de date cu 50 MB de net cu doar 2 Euro.Mi.am incarcat 2 E si mi-am activat extraoptiunea...si tot nu pot sa intru pe net.imi puteti spune de ce? straight face

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cere setarile de la Relatii cu Clientii.

| BarBye a răspuns:

Poate telefonul nu are netul activat.

| SMaricel a răspuns:

Buna,cred ca nu ai setarile facute pe cosmote si de internet

| Aham a răspuns:

Ai nevoie de setari pentru telefon. Acele setari le primesti daca suni la 484. Serviciu clientitongue. vorbesti acolo le zici problema si mergehappy

| Aham a răspuns:

Ai nevoie de setari pentru telefon. Acele setari le primesti daca suni la Serviciu clientitongue. vorbesti acolo le zici problema si mergehappy

| didiutza97 a răspuns:

Pai depinde de telefon