| adeadeliina a întrebat:

trebuie sa fac un proiect PowerPoint, dar nu am instalat in pc PowerPoint, imi puteti da un site de unde sa il instalez gratis?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Microsoft Office are programele care le folosesti tu pentru diferse lucruri proiecte...
Power Point dar in ziua de azi ori ei piratat ori platesti.

Iti recomand sa ei Open Office este Gratis si in el gasesti Power Point. [Il gasesti in OpenOffice Impress] si il ai gratis fara prea multe batai de cap.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WPS office seamana foarte mult cu originalul. Il recomand.

| FaraNume77 a răspuns:

Gasesti pe torente daca cauti. Depinde ce prezentare vrei sa faci. Intre OpenOffice si MsOffice sunt multe incompatibilitati.

| Arhix a răspuns:

Https://kat.cr/......81623.html
Nu poti doar PowerPoint, trebuie toata suita office. Ai link mai sus.