| matei2000 a întrebat:

Un prienten de-al meu are Nokia lumia 520 si atunci cand cauta in play store subway surfers nu-l gaseste! Ce poate face?

Răspuns Câştigător
| Razwy123 a răspuns:

Poti cauta pe google "Subway Surfers " si o sa ii dea siteul de la google play happy

5 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

Pai, jocul exista, dar are un pret de ramai tablou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece telefonul nu are specificatiile pentru a sustine jocul. Totusi incearca sa faci un update la Windowd phone 8.1winking

| Skovgsravn a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge si pe Windows 8.:/

| hp8510p a răspuns:

Telefoanele Lumia nu au Play Store! Play store se gaseste pe telefoanele cu Android

| Skovgsravn a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat cam acelasi lucru doar ca era cu un Nokia lumia 920.
solutia:
intra pe internet (de pe telefon)
cauta: subway surfers windows phone
click pe primul site si te trimite direct in store.